دستگاه نیمه اتوماتیک درب بندی واکسن

دستگاه نیمه اتوماتیک درب بندی  واکسن
semi automatic vial capping machine

دستگاهی تماما بومی سازی شده جهت بستن و پلمپ کردن درب واکسن به صورت نیمه اتوماتیک. بدین صورت که اپراتور شیشه های از قبل پرشده و درب گذاری شده را درون خشاب دوار قرار داده و یک مرحله آن را می چرخاند. سپس دستگاه شیشه را گرفته و به صورت اتوماتیک عملیات پرچ کردن را انجام می‌دهد، و بعد از اتمام آن را در جای خود قرار می‌دهد.

 

 

 

مدل سه بعدی پرچ کن سرم

گام اول پروژه: بعد از نیاز سنجی و دریافت مشخصات فنی از مشتری، با استفاده از نرم افزارهای رایانه ای، کار طراحی قطعات، شبیه سازی مکانیزم های حرکتی، کاور بندی، ایمنی و حتی راحتی کار با دستگاه برای اپراتور توسط تیم خبره مکانیک انجام و مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 

 

دستگاه ساخت قطعات صنعتی

گام دوم پروژه: بعد از اتمام طراحی و مدل سازی رایانه ای نوبت به ساخت قطعات و مکانیزم ها می‌رسد. این کار نیز توسط مهندسین حرفه ای ساخت و تولید این مجموعه با دستگاه های cncانجام میشود. در فرایند تولید تمامی استاندارد های لازم مانند: انالیز مواد اولیه، پوشش دهی، عملیات حرارتی، فرایند کنترل کیفی و … توجه خاص می‌شود.

 

 

تجهیزات الکتریکی

گام سوم پروژه: در قدم سوم نوبت به نصب تجهیزات الکترونیکی، سنسورها، موتورها، سیستم کنترل و سیم کشی دستگاه می‌رسد. در این فرایند با توجه به در خواست مشتری به مواردی همچون هوشمند سازی، سیستم کنترل حلقه بسته، ایمنی، صفحه نمایش و … توجه می‌شود.

 

 

نصب و مونتاژ

گام پایانی پروژه: در نهایت بعد از نصب و مونتاژ قطعات، قبل از تحویل به مشتری از دستگاه یا مجوعه انواع تست های عملکرد گرفته می‌شود تا از نظر پایداری، یکنواختی و دقت کار دستگاه اطمینان حاصل گردد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *