اسکاراتک|طراحی و ساخت ربات|ماشین مخصوص|اتوماسیون صنعتی
اسکاراتک|طراحی و ساخت ربات|ماشین مخصوص|اتوماسیون صنعتی
اسکاراتک|طراحی و ساخت ربات|ماشین مخصوص|اتوماسیون صنعتی
تهران-پارک فناوری پردیس

نگاهی بر بازار جهانی ماشین آلات مخصوص

نگاهی بر بازار جهانی ماشین آلات مخصوص

یکی از عوامل کلیدی در رشد بازار، افزایش تقاضا برای محصولات فلزی ساخته شده است.  استفاده از قطعات فلزی ساخته شده با استفاده از ابزارهای ماشین در صنایع ماشین آلات ساختمانی و حمل و نقل در حال افزایش است.

این به نوبه خود ، تقاضا برای ابزارهای خاص ماشین آلات مخصوص رابالا می برد. قطعات فلزی ساخته شده توسط این ماشین ها همچنین در صنعت خودرو سازی ، ماشین آلات حمل و نقل ، محصولات فلزی مهر ، مهمات ، سلاح های کوچک ، کارد و چنگال و ظروف ، اتصال دهنده ها ، محصولات ساختمانی ، ماشین آلات ساختمانی و سایر سخت افزارهای مبتنی بر فلز استفاده می شود. کشورهایی مانند ایالات متحده شاهد افزایش تقاضا برای تولید قطعات  فلزات هستند. این امر تقاضا برای ابزارهای خاص ماشین آلات مخصوص را در سالهای آینده زیاد خواهد کرد و متعاقباً رشد بازار را به دنبال خواهد داشت.

چشم انداز رقابتی و فروشندگان اصلی

بازار ماشین آلات مخصوص به دلیل حضور فروشندگان زیاد، بسیار پراکنده است. تمرکز فروشندگان بر افزایش حضور جغرافیایی و گسترش امکانات تولیدی آنها است. علاوه بر این ، آنها همچنین بر توسعه و معرفی محصولات نوآورانه تمرکز دارند تا برتری رقابتی خود را نسبت به رقبای خود بدست آورند.

customer-feedback

صنایع اتومبیل سازی و هوافضا کلیدی ترین مصرف کنندگان ماشین آلات مخصوص هستند. برای اطمینان از کیفیت و تحویل محصولات نهایی پیشرفته ، این صنایع عملیات ماشین کاری پیچیده و مهمی مانند ماشینکاری دقیق داخلی را انجام می دهند.  به دلیل افزایش تقاضا برای محصولات نهایی با استفاده از ماشین آلات مخصوص صنایع مختلف ، تا پایان سال ۲۰۲۱ همچنان بزرگترین کاربر نهایی برای این بازار خواهند بود.

planet-earth

از نظر جغرافیایی ، APAC بیشترین سهم بازار را در طول سال ۲۰۱۶ به خود اختصاص داده است. چین در حال حرکت به سمت یک اقتصاد مصرف گرا است. این امر تقاضا برای ماشین آلات مخصوص از بخش حمل و نقل ، به ویژه صنعت هواپیمایی را ایجاد می کند. برای افزایش تولید کلی تولید منطقه ، تولیدکنندگان همچنین تمرکز خود را بر استفاده از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته تولید مانند ماشین آلات مخصوص دارند.

ماشین های مخصوص (SPM) ماشین های با بهره وری بالا هستند که در مقایسه با ماشین های CNC معمولی ، با سرمایه گذاری و هزینه کمتری تولید  و  تولید با حجم بالا را ارائه می دهند. آنها با ابزار و وسایل خاصی طراحی شده اند که به تولید هر یک از اجزا هر روز کمک می کنند. صنعت ابزار مهندسی طیف گسترده ای از بازارهای محصول از جمله ساخت و ساز و ابزار و اجزا را در بر می گیرد. صنعت آینده در مورد بازار جهانی ماشین آلات مخصوص ، رشد بازارهای مرتبط  را در نظر گرفته است که انتظار می رود تا پایان سال ۲۰۲۱ نزدیک به ۳٪ رشد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]